Мешканці Городищенської громади взяли участь у спортивних змаганнях у Луцьку та Ковелі

20.03.2023

У березні жителі Городищенської громади стали активними учасниками спортивних змагань з тенісу настільного в області: минулими вихідними – у місті Луцьку, тижнем раніше – у Ковелі.

Img 6624c25c3b0bf19ad0d8e50aded8ca31 VТак, 18-19 березня у Луцьку пройшов чемпіонат Волинської області серед юнаків та дівчат 2007 р.н. і молодшого віку з настільного тенісу, участь у якому взяли участь і юні жителі Городищенської громади.

У загальнокомандному заліку наші тенісисти посіли ІІ місце, поступившись лише команді міста Луцьк.

Команду Городищенської громади на чемпіонаті представляли Анастасія Часник із села Бережанка, учениця Шклинського ліцею, Тарас та Михайло Онищуки з Михлина, учні Угринівського ліцею.

Днями раніше турнір з тенісу настільного відбувся у місті Ковель. Уже традиційно Ковельська міська рада, управління культури, молоді, спорту та туризму разом з міськрайонною організацією Української Спілки ветеранів Афганістану, ГО “Ковельська міська федерація тенісу настільного” проводять у місті турнір з настільного тенісу серед юнаків та дівчат до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Турнір у Ковелі зібрав велику кількість учасників. Спортивний зал КЗ ДЮСШ імені Євгена Кондратовича був наповнений азартом та бажанням перемоги. За чемпіонство змагались 112 волинських майстрів малої ракетки: з міст — Любомль, Луцьк, Ковель, Ківерці, Рожище та територіальних громад — Городищенської, Горохівської, Колодяжненської та Камінь-Каширської.

У командному заліку наші спортсмени посіли четверте місце – це досить хороший результат, враховуючи присутність великої кількості майстрів спорту.

Городищенська громада висловлює щирі слова вдячності тренеру Віталію Онищукові та юним тенісистам за активність і популяризацію спорту. Впевнено до перемоги!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада