Люди громади: спортсмен-марафонець зі Шклиня Юрій Русюк

10.09.2021

Городищенська земля багата на талановитих людей. Серед них: музиканти, художники, хлібороби, педагоги, спортсмени… Про кожного можна розповісти чимало цікавого. Тому,  напередодні Дня фізичної культури і спорту, наша розповідь про жителя с.Шклинь Юрія Русюка, який поєднав своє життя із легкою атлетикою. 3 4

Житель села Шклинь Русюк Юрій Леонідович – майстер спорту з легкої атлетики, тренер-викладач Горохівської ДЮСШ ім. О.Баламута, неодноразово стартував під час марафонських забігів в Україні, Естонії, Литві, Польщі, Німеччині, Ірландії, Нідерландах, Туреччині та був чемпіоном і призером на фініші серед видатних спортсменів нашої держави, Європи та світу.

42 км 195 м – таку відстань здолав спортсмен-марафонець за 2 год. 15 хв. 56 сек. у столиці Ірландії – Дубліні, отримавши кубок за ІІ місце, показавши найкращий особистий результат.изображение Viber 2021 05 21 12 45 06

Тільки важка праця під час тренувань, величезна сила волі, самодисципліна та наполегливість дають можливість подолати таку велику дистанцію і здобути перемогу.

І, хоча цей скромний хлопець не любить вихвалятися своїми досягненнями,  його скарбничка успіхів вражає та заслуговує уваги й поваги серед жителів нашої громади.изображение Viber 2021 05 21 12 44 31

Спортсмен Русюк 17 разів біг марафон, 72 рази – напівмарафон. Серед нагород – більше 40 кубків, близько 100 медалей! Але… це поки що, бо Юрія щоденно можна зустріти на трасі Шклинь-Торчин під час тренувань. Усмішка на обличчі, впевненість в собі, працьовитість, віра в свої сили вказує на те, що багато чекає його у спорті.

А виховали у ньому такі цінні для спортсмена якості мама Світлана Миколаївна – вчителька та тато Леонід Іванович – завгосп Шклинського ліцею, шанована у селі сім’я.

Любляча дружина нашого героя-спортсмена – Юлія, вчителька Шклинського ліцею, яка навчалася разом із Юрієм в СНУ ім. Лесі Українки – підтримка не лише у спорті, а й у життєвих марафонах і забігах. Разом виховують дві красуні-донечки – маленьку Анастасію і третьокласницю Аню.

Перші успішні кроки в спорті Юрій Русюк зробив, ще в дитячі роки. Він неодноразово був призером, займаючи ІІ-ІІІ місця в чемпіонатах школярів України з легкої атлетики. Навчаючись на факультеті “Олімпійський професійний спорт” Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, здобув лаври чемпіона України серед студентів.

Слід згадати про важливу людину, яка привела маленького Юрка у спорт – тодішнього учителя фізичного виховання Леоніда Івановича Мізернюка, майстра спорту, чемпіона України, учасника богатьох чемпіонатів та кубків Європи й світу зі спортивної ходьби, донька якого – Олена Собчук – українська легкоатлетка- скороходка, посіла друге місце на Універсіаді-2019 в Неаполі.

Спорт – це сила і мудрість, це віра в себе і старанна праця. Тож, бажаємо Юрію Русюку нових спортивних досягнень, здійснення задуманих планів, міцного здоров’я  і величезної удачі. Наша підтримка – поруч із Вами!

Спілкувалася із батьками героя проєкту “Люди громади” та підготувала статтю бібліотекарка бібліотеки с.Шклинь Оксана Вінчук.

Якщо ви знаєте когось із мешканців Городищенської ТГ, чия життєва історія захоплює, пишіть нам (gum_gorodyshche@ukr.net ) і ми обов’язково опублікуємо статтю про цю особистість. Контактна особа: ініціаторка проєкту “Люди громади” головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош (0959200440).

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget