Люди громади: непідвладний часу та змінам директор ТзОВ “Городище” Анатолій Никонюк

07.01.2022

Подейкують, у велике свято, 7 січня, народжуються найкращі, найталановитіші люди. І ми із цим цілком погоджуємось. Адже, керівник ТзОВ “Городище” Анатолій Никонюк, який святкує сьогодні свій мудрий ювілей, увібрав у себе всі прекрасні якості чоловіка. Dsc 0871

Людину з добрим чуйним серцем, хорошого наставника, мудрого, досвідченого, енергійного, шанованого керівника ТзОВ “Городище”, депутата Волинської обласної ради Анатолія Олександровича Никонюка щиро вітаємо із днем народження.

Для Городищенської ТГ сьогоднішній ювіляр по-особливому свій: бо народився пан Анатолій у с.Шклинь, довгий час очолює найпотужніше господарство у центральній садибі громади, є постійним хорошим спонсором і благодійником, дбає про соціально-економічний розвиток нашої території, на який спрямовує мільйони.

Уже, напевно, усе розказано про Анатолія Никонюка – щороку не одна стаття чи публікація в газеті, відеосюжет чи інтерв’ю на телеканалі фіксують його чергові досягнення, і ми впевнені, що ще чимало здобутків примножиться у його життєвий арсенал. Адже ця людина горить ідеями, ніколи не втрачає ентузіазму та постійно щось планує і – не просто планує, а успішно реалізовує.

Скарбничка нашого ювіляра – досвідченого й авторитетного на Волині керівника-аграрія, заслуженого працівника сільського господарства щедро поповнюється нагородами.

Так, нещодавно, у престижному бізнес-проєкті він – “Людина року”, у Луцькому районі – “Почесний громадянин”, а у Городищенській ТГ (з року в рік)  – Людина з великої букви, людська вдячність для якої не має меж, бо завдяки його самовідданій багаторічній праці громада розвивається, а село Городище стає європейським.

Анатолію Олександровичу, ми щиро дякуємо за Вашу постійну підтримку та дружню співпрацю. За своє життя Ви зробили багато прекрасних справ і ми впевнені що їх буде ще чимало.

Бажаємо залишатися таким же бадьорим, життєрадісним, сильним духом і натхненним ідеями. Ніколи не переставайте будувати плани, прагніть досягати поставленої мети і не опускайте рук через невдачі. Дай Вам, Боже, міцного здоров’я, довгих років життя і втілення усіх задумів. З днем народження!

Якщо ви знаєте когось із мешканців Городищенської ТГ, чия життєва історія захоплює, пишіть нам (gum_gorodyshche@ukr.net ) і ми обов’язково опублікуємо статтю про цю особистість. Контактна особа: ініціаторка проєкту “Люди громади” головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош (0959200440).

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget