Круглий стіл “16 днів активізму”: у Городищенській громаді стартувала акція “16 днів проти насильства”

25.11.2020

25 листопада 2020 року в гуманітарному відділі Городищенської сільської ради  відбулося засідання за круглим столом на тему “16 днів активізму” для представників і представниць ОМС. Захід проведено у межах міжнародної акції “16 днів проти насильства” з метою формування активної світоглядної позиції щодо негативного ставлення до будь-яких форм насильства за ознакою статі.

Організувала захід уповноважена особа (координаторка) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі Галина Бакош, котра, разом із головною спеціалісткою служби у справах дітей і сім’ї Юлією Шевчук, визначена відповідальною за проведення цієї акції у Городищенській громаді.

Dsc 0125Пані Галина ознайомила присутніх із Планом заходів та закликала долучатись до всіх запропонованих ініціатив, наголосивши на основному змісті акції – приверненні уваги громадськості до проблем гендерно зумовленого насильства (саме це зазначила у своєму листі до обласних державних адміністрацій віце-прем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанишина).

І, звичайно, так як початок кампанії “16 днів проти насильства” співпадає із Міжнародним днем боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, то в Городищенській сільській раді долучилися до акції “Біла стрічка”, яка є символом проти всіх форм насильства над жінками та символом збереження материнства.

Що робити і куди звертатися якщо ви стали жертвою домашнього насильства?

  • В екстреній ситуації дзвонити в поліцію;
  • Звернутися до мобільних бригад психологічної допомоги 0-800-500-335;
  • Звернутися в організацію з протидії насильства в сім’ї (Ла Страда) – 116 123;
  • За необхідності – звернутися за медичною допомогою;
  • Пройти лікування, яке відбувається лише за згодою пацієнта або його законного представника.

Крім цього, існує окрема служба з протидії домашньому насильству “Поліна”. Це поліцейські групи, які пройшли спеціальну підготовку і виїжджають на виклики, пов’язані з домашнім насильством.

Також можна звернутися в Центр соціальних служб для сім’ї та молоді (в регіоні свого проживання) або Єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 100.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Городищенській громаді відбудуться заходи на підтримку акції “16 днів проти насильства”

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія