Керівництво Городищенської громади зустрілося із активною молоддю

26.12.2023

Сьогодні, 26 грудня, голова сільської ради Світлана Соколюк і її заступник Віктор Білик у межах реалізації програми підтримки та розвитку молоді Городищенської громади на 2022-2025 роки, за ініціативою Молодіжної ради, провели робочу зустріч із її представницями.

Dsc 0707Заступниця голови Молодіжної ради Дана Нижник доповіла про потреби молоді, які були визначені шляхом онлайн-опитування на сторінках МР у соціальних мережах.

Основні питання, які обговорювались на зустрічі – облаштування молодіжного простору, підтримка спортивного руху, сприяння у проведенні різнопланових навчань / тренінгів для молоді на території громади. Учасники зустрічі активно обговорювали можливості сьогодення, а також напрямки розвитку молодіжної політики та залучення молоді до проєктної діяльності.

Обговорення було активним та результативним. Окрім того обговорено питання підтримки Збройних Сил України, зокрема долучення молоді до благодійних акцій і заходів.

У підсумку зустрічі напрацьовано подальші кроки спільної роботи з популяризації молодіжної політики та залучення молоді до питань розвитку громади.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія