Інформаційне повідомлення щодо обговорення містобудівної  документації

02.08.2021

На виконання вимог статті  21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” Городищенська сільська рада повідомляє про обговорення містобудівної  документації Детального плану території  земельної ділянки  для  будівництва   та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) по вулиці Річна в с.Загаї, Луцького району Волинської області.

Пропозиції та зауваження приймаються  Городищенською сільською радою до 02.09.2021 року за телефоном 0661992578 та на e-mail gorodyshe@gmail.com .

Громадські  слухання відбудуться 03.09.2021 року об 11:00 год. в приміщенні будинку культури с.Городище   щодо врахування громадських інтересів щодо  розроблення проектудетального плану території будівництва   та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  по вулиці Річна в с.Загаї, Луцького району Волинської області.

Для ознайомлення з детальним планом території та надання пропозицій просимо звертатися до Городищенської сільської ради (с.Городище, вул Шкільна, буд. 35). Громадські слухання відбудуться за адресою  вул Шкільна, 35, с.Городище (приміщення будинку культури).

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія