Городищенська громада втратила на війні ще одного молодого воїна

05.04.2023

Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом продовжує торкатися Городищенської громади. При здійсненні заходів із забезпечення оборони України на фронтах Донеччини загинув 28-річний Іван Герасимюк із Бережанки.

Як би важко нам не було про це повідомляти, але сумні звістки продовжують надходити в нашу громаду. На жаль, Україна втратила ще одного патріота і свого захисника.

зображення Viber 2023 04 05 12 42 32 225Гірко та нестримно боляче отримувати сповіщення із таким змістом…

Командир міномета ІІ мінометного взводу мінометної батареї солдат Герасимюк Іван Володимирович, 1994 р.н., 01.04.2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації проти України, в районі ведення бойових дій біля населеного пункту Новобахмутівка Донецької області в результаті артилерійського обстрілу отримав тяжке поранення, після евакуації та надання невідкладної медичної допомоги під час переміщення до шпиталю, внаслідок отриманих травм, помер.

Гірко, що сьогодні кращі з кращих віддають життя заради того, щоб ми мали мирне небо над головою… Вічна пам’ять і шана тобі, Іване! Ти – наш Герой!

Глибоко співчуваємо рідним загиблого захисника України. Нехай Бог допомагає вам перенести цю важку біль втрати близької людини. Поділяємо ваше горе та сумуємо разом із вами.

Жалоба в Городищенській громаді триває. Детальну інформацію про дату й час зустрічі нашого земляка Івана Герасимюка, полеглого за волю України, буде повідомлено згодом.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія