Городищенська громада реалізувала проєкт за підтримки Уряду Канади

25.09.2021

Городищенська громада спільно з громадською організацією “Ґендерний креативний простір” увійшла до списку переможців конкурсу короткострокових проєктів за підтримки Уряду Канади в рамках проєкту “Жінки України: залучені, спроможні, незламні”, що впроваджувався організацією Пакт.

Заходи та активності проєкту “Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області” тривали протягом 6 місяців  і проходили як в онлайн, так і в офлайн-форматах при підтримці управління освіти та науки Волинської обласної державної адміністрації. Img 20210924 120549

Так, днями у КЗВО “Луцький педагогічний коледж” Волинської обласної ради відбувся підсумковий етап цього Проєкту. Про це повідомляє уповноважена особа з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильства за ознакою статі (Гендерна уповноважена Городищенської громади) Галина Бакош у соціальній мережі “Фейсбук”.

Координувала проєктом “Будуємо гендерно чутливе освітнє середовище в громадах Волинської області” у Городищенській сільській раді саме пані Галина.

За Проєктом передбачалося проведення дослідження гендерної чутливості, доступності, інклюзивності, безпечності освітнього середовища та освітніх послуг у двох закладах освіти Городищенської громади – Угринівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів та Городищенському ЗДО “Росинка” з використанням інструменту гендерного аудиту  у відповідності до “Партнерства Біарріц” за гендерну рівність з використанням інструменту аудиту під консультативним супроводом експерток ГО “Ґендерний креативний простір”.

Разом із Городищенською ТГ у проєкті брали участь ще три громади  – Павлівська (Володимир-Волинський район), Самарівська (Ковельський район), Сошичненська (Камінь-Каширський район).

За підсумками Проєкту:

  1. Ідентифікувано гендерні проблеми, бар’єри доступу до послуг, гендерні розриви в громадах через проведення дослідження.
  2. Залучено надавачів/-ок та споживачів/-ок освітніх послуг в громадах до аналізу гендерної чутливості освітнього середовища.
  3. Здійснено гендерний мейнстримінг в освітній політиці громад через проведення гендерних аудитів закладів освіти.
  4. Створено та поширено Дорожню карту.

ФОТО зі сторінки гендерної уповноваженої Городищенської громади у Фейсбуці.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія