Городищенська громада попрощалася із захисником України Олексієм Аврамуком

30.12.2022

Сьогодні, 30 грудня, жителі Городищенської громади схилили свої голови у глибокій скорботі. Велике горе об’єднало всіх людей, які зібралися, щоб провести в останню земну дорогу нашого земляка, солдата військової служби Олексія Аврамука.

30 грудня 2022 року 47-річний захисник України Олексій Аврамук знайшов свій останній спочинок на малій батьківщині – у селі Жабче. Від дня мобілізації 26 лютого цього року і до останнього подиху воїн був на вістрі боротьби за Україну. Dsc 0379

Солдат військової служби по мобілізації, водій 1 протитанкового відділення протитанкового взводу механізованого батальйону Аврамук Олексій Володимирович, 1975 р.н., вірний військовій присязі, помер 28 грудня 2022 року в лікарні міста Дніпро внаслідок важких поранень несумісних з життям, отриманих 22.12.2022 під час ворожого артилерійського обстрілу, при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України поблизу східної околиці міста Бахмут Донецької області.

Dsc 0411Чимало мешканців громади прийшли віддати останню шану загиблому захиснику України, серед них – рідні, друзі, представники влади, односельці, побратими та небайдужі люди.

Від рідної оселі до місцевого Петропавлівського храму для звершення чину похорону полеглого земляка провадили під звуки духового оркестру.

Поховали Олексія Аврамука як Героя під залпи пострілів військової варти та Державний Гімн України на сільському кладовищі у Жабчі.

Щирі співчуття всім рідним і близьким загиблого. Поділяємо ваше горе та сумуємо всією громадою. Вічна пам’ять, слава і шана нашому Захиснику!

Плакала калина біля хати… Плакали всі…

ФОТО

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія