Городищенська громада об’єдналася заради перемоги. ФОТО

11.04.2022

Із початком повномасштабного вторгнення росії в Україну в Городищенській громаді активно працює пункт прийому та видачі гуманітарної допомоги. Необхідні для військових і цивільних речі та продукти надають місцеві підприємці, виробники та аграрії, приносять жителі населених пунктів громади.

Протягом усього воєнного періоду з пункту прийому та видачі гуманітарної допомоги для потреб ЗСУ та осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій, постійно передають засоби гігієни, продукти харчування, консервацію, овочі, випічку тощо.

Крім того, місцеві господині готують смачну їжу, як ми говоримо “зі смаком дому”, для наших захисників. Вареники, ліниві пиріжки, біляші, гречаники, тушонки, каші з м’ясом, смачні хлібобулочні вироби – це далеко не весь перелік смаколиків, який двічі-тричі на тиждень завантажується в авто та відправляється у потрібні точки.

Про це ми систематично розповідаємо на офіційній сторінці   громади у соціальній мережі “Facebook” (декілька посилань долучаємо):

Дякуємо всім, хто допомагає готувати найсмачнішу їжу для наших захисників! Дякуємо тим, хто працює на кухнях, збирає продукти, доставляє вантажі. Зараз, як ніколи, важлива допомога кожного з нас, адже вона наближає нашу перемогу!  Слава Україні! Слава ЗСУ!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget