Городищенська громада – на районному фестивалі у Берестечку. ФОТО

14.10.2021

З нагоди Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва, річниці створення УПА та свята Покрови Пресвятої Богородиці 12 жовтня у Берестечку відбувся районний фестиваль “В єдності наша сила”.

Сьогоднішній день, 14 жовтня, пов’язує визначні українські свята, а фестиваль, що відбувся напередодні у Берестечку, згуртував представників усіх територіальних громад, органів влади та місцевого самоврядування новоствореного Луцького району. изображение Viber 2021 10 13 08 48 44 965

До надзвичайно насиченої програми святкового дійства долучилися і працівники культури Городищенської громади: радо, гостинно та щедро зустрічали наші хазяєчки гостей фесту, а колектив Сенкевичівської мистецької школи та дует у складі Ірини Дацюк і Уляни Ковальчук із Городища достойно виступили на святковому концерті (відео виступів можна переглянути на сторінці гуманітарного відділу Городищенської сільської ради у Фейсбуці).

“Любі гості, не соромтесь! Підходьте-но ближче! Вас вітає та громада, що центр – Городище!”

– саме так, присвівуючи при цьому, запрошували відвідувачів до своєї гостинної “хати” господині Городищенської громади.

Що ж сказати?… Було файно! По-українськи! Щирі розмови, нові знайомства, силу-силенну світлин та позитивний настрій подарував берестечківський фестиваль своїм відвідувачам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Городищенська громада щиро вітає  зі святом!

На Козацьких могилах у Несвічі відбувся традиційний захід. ФОТО

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget