Гендерний аспект секторальних політик

11.09.2020

10 вересня 2020 року відбувся четвертий тренінг проєкту «Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади». Темою цієї зустрічі стали гендерні аспекти секторальних політик, яку представляли експертки Наталя Свідерська та Галина Бережна.

Слухачки та слухачі тренінгу ознайомились з наказом Міністерства соціальної політики України щодо інтеграції гендерних підходів під час розроблення нормативно-правових актів.

Учасниці та учасники спрямовували свої зусилля на вирішення практичних завдань щодо формулювання гендерно чутливої мети і завдань у секторальних програмах та визначали цільові групи.

Тренінг4 фото4У підсумку представниці та представники громад прийшли до висновку, що питання гендерної рівності мають бути враховані на всіх етапах розробки програмних та проєктних документів ОТГ.

Нагадаємо, що Городищенську громаду в цьому проєкті представляє головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош.

Проєкт ініційований громадською організацією «Всеукраїнська Демократична Дія» у партнерстві з громадською організацією «Ґендерний креативний простір» та за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ).

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія