Гендерну політику – у Городищенську громаду!

07.09.2020

Городищенська громада увійшла до списку переможців конкурсу на фінансування короткострокових гендерних ініціатив Асоціації міст України з проєктом «Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади».

Конкурсний відбір проводився серед громад Волинської, Запорізької та Івано-Франківської областей, які подали заявки на участь у програмі. Організатори проєкту, зазначають, що головною метою та завданням ініціативи є підвищення знань щодо інституалізації гендерної політики та запровадження гендерно-чутливих принципів управління в ОТГ.

1Упродовж чотирьох місяців (з 1 серпня по 1 грудня 2020 року) учасники проєкту (у Городищенській громаді це – головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина Бакош) навчатимуться формуванню та запровадження комплексної гендерної соціально орієнтованої політики в ОТГ. У рамках ініціативи також передбачена консультативна підтримка громад щодо впровадження програмних документів, обмін кращими практиками гендерної політики та їх популяризація.

Так, у рамках реалізації гендерної ініціативи «Інститут гендерних уповноважених як механізм розвитку соціально орієнтованої громади», яку започаткувала громадська організація «Всеукраїнська Демократична Дія» за фінансової 8 підтримки Міністерства міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проєкту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проєкт ПРОМІС), який в Україні впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ),  відбулося уже три онлайн-тренінга, які відвідала пані Галина – “Гендерна політика: поняття, нормативні документи, механізми реалізації” (20.08.2020), “Гендерний фокус цільових програм” (27.08.2020) та “Гендерно-чутливі показники моніторингу та оцінки діяльності громади. Гендерний профіль” (03.09.2020).

Далі буде…

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія