Футбольний сезон 2023: підсумки та перемоги ФК Городищенської громади

13.11.2023

12 листопада у  Горохові на базі народного дому “Просвіта” відбулося нагородження призерів чемпіонату Горохівщини з футболу сезону 2023 року, серед яких і дві команди Городищенської громади – “Легіон” і “Дежа”.

Fb Img 1699889499757Спортсмени хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх полеглих у кривавій загарбницькій війні та подякували Збройним Силам України за можливість займатися спортом та досягати високих результатів. З вітальними словами до присутніх звернулися начальник управління освіти, культури, молоді, спорту, соціального захисту та охорони здоров’я Володимир Зінчук та голова федерації футболу Горохівщини Юрій Лащук.

Відтак, перше місце у вищій лізі зайняла команда ФК Міщани-Агропродукт, срібний призер – ФК “Легіон” ТГ, бронзовий призер – ФК Цегів.

Переможець першої ліги ФК Підбереззя, срібний призер ФК “Дежа”, бронзовий призер – СК Блудів.

На заході з підведення підсумків футбольного сезону-2023 був присутній заступник голови Городищенської сільської ради Віктор Білик.

За вагомий внесок у розвиток футболу та фінансову підтримку футбольних команд очільницю громади Світлану Соколюк відзначено Подякою Федерації футболу Горохівщини.

У номінації “Кращий воротар” першої ліги  гравець ФК “Дежа” Колодеже Максим Міщук здобув перемогу. А футболіст “Легіону” ТГ Городище Андрій Демський переміг у номінації “Кращий гравець” у вищій лізі.

Протягом футбольного сезону постійно проводилися матчі на підтримку Збройних Сил України, на зібрані кошти закуплено вкрай необхідну амуніцію та транспортні засоби. Федерація футболу передала кошти у сумі 13 тисяч гривень з власного благодійного фонду керівнику громадської організації “Щит” Віталію Гладуну. 

Про це повідомляють на сторінці Горохівської міської ради у Фейсбуці.

Слава Україні! Слава Збройним Силам України! Вітання переможцям і призерам! Все буде СПОРТ! Все буде УКРАЇНА!

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія