ФОП Кучера М.В. повідомляє про опублікування оголошення

27.09.2022

Фізична особа-підприємець Кучера Мирон Володимирович повідомляє про опублікування оголошення про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел (паливної), що знаходиться за адресою вул.Центральна, 30 в с.Несвіч Луцького району Волинської області, в газеті “Програма-Панорама” від 22-29.09.2022 року № 38 (цитований текст оприлюдненого повідомлення додається).

Фізична особа-підприємець Кучера Мирон Володимирович оголошує про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел (паливної), що знаходиться за адресою вул.Центральна, 30 в с.Несвіч Луцького району Волинської області. Паливна обладнана твердопаливним котлом KRONAS, потужністю 35 кВт, що працює на дровах.

При роботі котла в атмосферне повітря потрапляють забруднюючі речовини, а саме: оксиди азоту (в перерахунку на діоксид), вуглецю оксид, речовини тверді суспендовані, метан, діоксид вуглецю, діазоту оксид, НМЛОС.

Концентрації всіх забруднюючих речовин не перевищують встановлених гранично-допустимих нормативів викидів і створюють незначний вплив на забруднення атмосферного повітря.

Із зауваженнями та пропозиціями звертатись у Волинську обласну державну адміністрацію (управління екології та природних ресурсів) протягом 1 місяця з дня опублікування повідомлення у ЗМІ за адресою: Київський майдан, 9, м.Луцьк, 43027; e-mail: eco@voleco.voladm.gov.ua

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

 

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія