Фонд соціального страхування інформує: терміни виплат роботодавцями лікарняних і декретних рекомендовано пришвидшити

09.12.2019

Враховуючи ситуацію, що склалась, з метою зняття соціальної напруги Фонд соціального страхування України звертається до страхувальників (роботодавців) з проханням здійснювати перерахування матеріального забезпечення своїм працівникам у максимально короткі терміни одразу  після отримання коштів від Фонду, особливо допомог у зв’язку з вагітністю і пологами.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27.11.2019 № 957 внесено зміни до бюджету Фонду  соціального страхування України на 2019 рік, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.01.2019 №16.  Зокрема, видатки Фонду за напрямом матеріального забезпечення та соціальних послуг збільшено на 1,37 млрд гривень, загалом вони складають 14,344 млрд грн проти 12,974 млрд грн у початковій редакції. Корегування розміру доходів Фонду пов’язано, зокрема, із перевиконанням плану по сплаті ЄСВ страхувальниками. Виконавча дирекція Фонду направила на фінансування матеріального забезпечення  всі наявні ресурси з метою забезпечення застрахованих осіб належними їх виплатами  у стислі терміни.

Нагадаємо, Фонд фінансує матеріальне забезпечення на окремий поточний рахунок роботодавця, відкритий у банку для зарахування страхових коштів. Звертаємо увагу, що відповідно до нормативно-правових актів, допомога від Фонду виплачується працівнику роботодавцем у найближчий після дня призначення допомоги строк, встановлений для виплати заробітної плати. При цьому, законодавство не забороняє роботодавцю здійснювати таку виплату відразу після отримання коштів від Фонду. Тому, враховуючи ситуацію, просимо страхувальників максимально скоротити терміни виплат.

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія