Фермерські господарства та сільгоспвиробники можуть отримати безповоротну допомогу

08.09.2022

У Державному аграрному реєстрі триває прийом заявок в рамках нової програми допомоги малим агровиробникам (у тому числі домогосподарствам, фізичним особам, які здійснюють діяльність, пов’язану з веденням особистого селянського господарства, самозайняті особи у сфері сільського господарства), які займаються сільськогосподарською діяльністю.

За умовами програми, безповоротну допомогу зможуть отримати аграрії, які обробляють від 1 до 120 га сільськогосподарських угідь або утримують від 3 до 100 корів.

Зареєстровані у Державному аграрному реєстрі фермерські господарства та інші виробники сільськогосподарської продукції, що відповідають критеріям програми, зможуть отримати безповоротну допомогу в розмірі:

  • 3100 грн на один гектар оброблюваних угідь сільськогосподарського
    призначення (але не більше 372 тис. грн);
  • 5300 грн на кожну корову, яка перебуває у власності отримувача (але
    не більше 530 тис. грн).

Щоб подати заявку на участь у програмі підтримки, сільгоспвиробник має пройти реєстрацію у Державному аграрному реєстрі на платформі http://dar.gov.ua , перевірити усі офіційні дані про себе і свою діяльність, які
автоматично підвантажаться з державних ресурсів, додати інформацію про свою діяльність (у розділі “Діяльність та активності”), заповнити форму заявки онлайн та підписати її електронним цифровим підписом. Перебіг опрацювання заявки відображатиметься в електронному кабінеті фермера в режимі реального часу.

Граничний строк подання заявки до Державного аграрного реєстру – 15 листопада поточного року.

Умовою реєстрації в Державному аграрному реєстрі є наявність кваліфікованого електронного підпису, електронної пошти, мобільного телефону та банківського рахунку.

За детальною інформацією з приводу реєстрації в Державному аграрному реєстрі та подачі заявки на державну підтримку можна звертатись за телефонами:

  • 0500124600 Шпак Оксана Анатоліївна – головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Волинської ОДА;
  • 0673325118, 0955878402 Соколовська Світлана Іванівна – директор Волинського відділення Укрдержфонду підтримки фермерських господарств.

Інформація надана Управлінням агропромислового розвитку Волинської облдержадміністрації 

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія