“Дивосвіт дитячих талантів” у Михлині

21.02.2020

Мово лебедина,
Ти одна-єдина,
Ти як соловейка пісня у гаю.
Мово калинова,
Дивна, загадкова,
Рідну свою мову я люблю.

Рідна мова – це та ланка, яка поєднує людину з її країною, її народом, з попередніми поколіннями. Рідна мова вміщує в собі традиції, історію, поезію, саму душу народу. В усі часи мова була й залишається  важливим елементом самосвідомості, має  величезну роль в житті та історії народу.

Так, 20 лютого, напередодні Міжнародного дня рідної мови, юні обдарування Михлинського ЗЗСО І-ІІ ступенів в рамках огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Дивосвіт дитячих талантів» презентували оригінальні й різножанрові номери вокального, декламаторського й театрального мистецтва на тему української мови.

У холі місцевого закладу культури, де і відбувся захід, красувалися творчі роботи юних умільців Михлинської школи, серед яких – масштабна виставка креативних доробок Анастасії Гнатюк, учениці 6 класу.

Урочисто та піднесено прозвучала пісня «Україна – це ми», яку презентували школярі у вигляді флешмобу з жовто-блакитними кульками та смачним українським короваєм.

Зі словами вдячності та щирими побажаннями до присутніх звернулася головний спеціаліст гуманітарного відділу Галина Бакош:

“Спасибі юним обдаруванням Михлинської школи за просту істину, що вони сьогодні до всіх доносили: українська мова – мова єднання. Вона наймилозвучніша, найрідніша… Вона – наша…

Нехай і надалі українське слово об’єднує покоління! А вам – успіхів та творчих досягнень в майбутньому!”

Зазначимо, що розпочався захід хвилиною мовчання з метою вшанування Героїв Небесної Сотні, бо саме в ці дні, 18-20 лютого, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бережанківські школярі показали свої таланти. ФОТО

Галина Бакош, головний спеціаліст гуманітарного відділу.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія