Дитсадки Городищенської громади прийматимуть вихованців

23.07.2020

У Городищенській громаді незабаром відновлять роботу заклади дошкільної освіти. Відповідне рішення було прийняте комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також на засіданні виконавчого комітету Городищенської сільської ради. Зокрема, відвідування дитячих садків вихованцями розпочнеться 05 серпня. Наразі в установах триває підготовка до прийому маленьких відвідувачів. 

Рішення комісії з ТЕБ та НС  від 23.07.2020 № 11“Про роботу закладів дошкільної освіти та організацію протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Рішення виконавчого комітету від 23.07.2020 року № 56“Про роботу закладів дошкільної освіти та організацію протиепідемічних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Зауважимо, що функціонування ЗДО в умовах карантину відбуватиметься із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, регламентованих Тимчасовими рекомендаціями щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), що затверджені постановою Головного державного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року.

Закликаємо батьків бути максимально відповідальними та уважними, аби полегшити повернення дітей до дитячого садка. Пропонуємо кілька порад про те, як підготувати дитину до садочка після тривалої перерви.

До першого навчального дня батькам варто:
▪ відновити звичайний розпорядок дня дитини
▪ влаштувати короткі онлайн-зустрічі з іншими дітьми з дитячого садка, особливо, якщо вони довгий час не спілкувались
▪ розповісти дитині про нові правила та обмеження (пояснити, що деяких іграшок в дитячому садку не буде, а столи та стільці можуть бути розміщені інакше тощо)
▪ попередити дитину, що батькам не можна заходити в дитячий садок.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія