День села Жабче: “жабчуки” відзначили 25-річчя присвоєння звання “народний” фольклорному колективу. ФОТО

14.09.2021

Теплого недільного дня згуртувалися жителі села Жабче аби відпочити від виснажливих осінніх буднів, хоч на мить забути про домашні клопоти та весело провести час на святкуванні Дня села.

У неділю, 12 вересня, під звуки духового оркестру Сенкевичівської мистецької школи (керівник Василь Гогось) розпочалося святкове дійство у Жабчі з нагоди відзначення Дня села. Dsc 0305

Присутні мали нагоду перегорнути сторінки доволі цікавої історії населеного пункту, якою поділився місцевий житель – вчитель Колодеженського ліцею та депутат Городищенської сільської ради Василь Герман,  почути  вітальне слово старости села Євгенії Мацех та настоятеля Петропавлівського храму Ігоря Корпана. 

У ході  концертної програми мешканці Жабча представляли вулиці села: хто – піснею, хто – танцем, хто – гуморескою…

Не забули і про подарунки для окремих жителів – найменших, найстарших, матерів-героїнь, учасників АТО/ООС та ін. Dsc 0357

А далі – найцікавіше! У межах святкових урочистостей з нагоди Дня села “жабчуки” (так звикли називати себе місцеві жителі) відзначили 25-річчя присвоєння звання “народний” фольклорному колективу “Жабченський родовід” та насолодилися виступом аматорів. (Нагадаємо, що влітку цей колектив підтведив своє звання на черговій атестації колективів).

Привітати жителів села Жабче на свято завітали голова Городищенської ТГ Світлана Соколюк та головна спеціалістка гуманітарного відділу Галина Бакош, бажаючи усім мешканцям міцного здоров’я, щастя, добра та процвітання.

За активну участь у культурному житті громади, популяризацію українського фольклору та з нагоди Дня села Жабче й відзначення 25-річчя присвоєння звання “народний” колективу “Жабченський родовід” подяками голови Городищенської сільської ради були відзначені усі учасники аматорського об’єднання на чолі із керівницею Ольгою Галущак. 

Після святкового концерту гостей та жителів села частували смаколиками, приготовленими вправними руками місцевих господинь та господарів.

Святкування відбулося на славу, якось особливо по-домашньому, бо зібрались найрідніші люди, які народились, живуть і своїми  справами уквітчують маленьку батьківщину.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget