Чисте довкілля – справа кожного

01.04.2019

На виконання Указу Президента України від 06.08.1998 № 885 «Про День Довкілля», розпорядження голови облдержадміністрації від 19.03.2019    № 139 «Про заходи з благоустрою територій області до Великодніх свят та продовження у 2019 році всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та з метою пропаганди охорони довкілля в області, протягом березня – квітня 2019 року планується проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля в регіоні, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих територій, створення нових лісових насаджень (ліси, полезахисні смуги, насадження у межах водоохоронних зон), очищення водних джерел, збереження природно-заповідних об’єктів, упорядкування сміттєзвалищ, поширення екологічних знань, здійснення активних заходів державного і громадського контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища.

Управління екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації просить небайдужих (підприємства, установи, заклади освіти, громадські та релігійні організації) забезпечити проведення природоохоронних заходів та весняних робіт з благоустрою перед Великодніми святами з метою долучення до щорічної акції з благоустрою «За чисте довкілля» та всеукраїнської акції «День Довкілля», яка цьогоріч припадає на 20 квітня 2019 року.

Просимо долучатися до акції та відгукуватися на заклики голови та в.о.старост щодо впорядкування територій. Про проведені заходи прохання звітувати на електоронну адресу gum_gorodyshche@ukr.net у вигляді фото. Дякуємо!

 

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія