Час і досі не загоїв рани: у Городищі відбувся тематичний вечір вшанування учасників бойових дій на території інших держав. ФОТО

14.02.2020

Афганська війна… Брудна, неоголошена… Та хіба війни бувають чистими? Будь-яка несе смерть, каліцтво, вдягає в жалобу тисячі сердець… У війни холодні очі, у війни свій рахунок, своя безжальна арифметика…

15 лютого минає 31 рік із дня закінчення війни в Афганістані. Але роки, скільки б їх не минуло, не зітруть пам’ять.

Img 3c101c46ad738c7bac1e84d3ba7b4a5f VСаме тому, сьогодні, 14 лютого, в бібліотеці села Городище  відбувся тематичний захід “Час і досі не загоїв рани”. Організатори та ведучі дійства Галина Панасюк (бібліотекар) і Лариса Мороз (директор БК с.Городище) запросили гостей з метою вшанування пам’яті про тих, хто поліг в афганських ущелинах, інших країнах та вшанування тих, хто повернувся живим, хоча і з пораненою душею.

Протягом тривалої історії нашої держави український народ понад усе цінував вірність Батьківщині, мужність та справедливість. Люди, які полягли на Афганській землі, йшли туди не за славою та нагородами, а несли свою інтернаціональну повинність.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих на полі бою.

На захід були запрошені односельчани, котрі виконували свій інтернаціональний обов’язок: Іван Максимчук – на Кубі, Федір Христинчик – в Сирії, Михайло Шило – в Чехословаччині, а також Леонід Ковальчук, який працював у госпіталі в Ташкенті, куди доправляли поранених з Афганістану. Кожен із них розповів про події тих часів.

Зі словами подяки та шани до запрошених звернулася начальник гуманітарного відділу Тетяна Міндюк. А організатори свята подарували учасникам пам’ятні подарунки.

Тематичний захід був доповнений пісенними вітаннями від Софії Заліпи, художнього керівника будинку культури с.Городище.

ФОТО Галини Панасюк

Галина Бакош, головний спеціаліст гуманітарного відділу.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

 

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія