Безпека на воді

22.05.2019

21 травня 2019 року комісія з питань перевірки стану головності місць масового відпочинку населення на водних об’єктах до початку проходження купального сезону на території Городищенської сільської ради у складі голови комісії Лідії Кривицької, членів комісії Олександра Галашевського, Людмили Ковальчук та Юлії Швець склали акти на території сіл Городище, Григоровичі, Несвіч, Угринів, Бережанка, Михлин та Загаї про те, що проведено обстеження на територіях названих населених пунктів і встановлено, що місця масового відпочинку населення на водних об’єктах відсутні.

Тому, звертаємося до всіх мешканців нашої громади, які полюбляють проводити свій вільний час поблизу води, зверніть увагу на це повідомлення (обстеження комісії)!

Так, купання та плавання – це хороший, корисний і активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей людям, які не дотримуються правил безпечної поведінки на воді. Будьте обачними! Бережіть себе!

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія