Безпечна поведінка на дорозі: школам пропонують позмагатись

27.09.2019

В Україні стартувало масштабне змагання серед шкіл на тему безпечної поведінки на дорозі Хештег-Марафон #SpeakUpUkraine.

Управління охорони здоров’я Волинської облдержадміністрації спільно з Комунальним підприємством “Волинський обласний центр громадського здоров’я” Волинської обласної ради запрошує заклади освіти  до участі в проєкті, ініційованому ГО “Traffic Chfiienge” спільно з Патрульною поліцією України та Центром громадського здоров’я України.

Команди шкіл змагатимуться у проведенні найдієвіших, найкреативніших і найоригінальніших флешмобів, акцій, інформаційних кампаній, щоб привернути максимальну увагу до теми безпеки на дорозі.

Найкращі команди матимуть можливість виграти подарунки для свого навчального закладу: мультимедійні проектори, делініатори, комплекти світловідбивачів, сучасні аптечки, персональні комплекти подарунків з фітнес-трекером, книжками та сувенірами.

Хештег-Марафон відбувається за підтримки Уповноваженого Президента з прав дитини, Центру громадського здоров’я України, Міністерства інформаційної політики та Патрульної поліції України.

Зареєструвати команду та отримати всю інформацію про правила участі можна на сайті http://trafficchallenge.com.ua/heshteg-marafon/ або http://bit.ly/2kDX0Oo

Координатор заходу: Парвов Дмитро Валерійович (0939919582).

 

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія