Акція “16 днів проти насильства”: у Городищенській громаді відбудуться тематичні заходи

25.11.2021

Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства” щороку проходить з 25 листопада по 10 грудня. Вона має на меті привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, а також протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

У Городищенській ТГ пройдуть тематичні заходи в межах кампанії. План заходів, що проходитимуть у громаді затверджено наказом гуманітарного відділу від 15.11.2021 № 13

“Щороку до участі в тематичних заходах долучається все більше учасників і ми переконані, що такі акції є важливими для сучасного суспільства”, – зазначають на сторінці відділу у соціальній мережі “Facebook”.
Відтак, у межах кампанії, протягом листопада-грудня у закладах освіти та культури, бібліотеках громади проходитимуть тематичні конкурси, дискусії, тренінги, флешмоби, бібліопорадники тощо.
“Не будьте байдужими і ви! – додають у гуманітарному. Підтримайте помаранчевий флешмоб!”

Що робити?

Нафарбуй помаранчевим нігті, або одягни щось помаранчеве, зроби фото з жестом підтримки і разом з цим або власним текстом запости у своїх соцмережах. І нехай вся стрічка новин стане помаранчевою, а для замовчування насильства більше не лишиться підстав.

Чому помаранчевий?

Це офіційний колір протидії домашньому насильству, що символізує світле та вільне від жорстокості майбутнє. Його ще називають «flamma amoris et caritatis» — полум’ям любові й милосердя.

Познач у соціальній мережі сторінки “Територія успіху” та Гендерна уповноважена Городищенської громади та додай хештег #Помаранчевий_тренд_листопада, щоб кожна і кожен, кому потрібні слова підтримки, могли прочитати їх всі в одному місці.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
дія центрів 1 1
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія