21 липня – День визволення Волинської області від нацистських загарбників

21.07.2020

21 липня ми відзначаємо 76-у річницю звільнення Волинської області від нацистських загарбників. У цей день вшановуємо світлу пам’ять  про полеглих, низько вклоняємося усім, хто доклав неймовірних зусиль для визволення рідного краю.

Завдячуючи прикладу героїв Другої світової війни, нинішні захисники Вітчизни до останнього відстоюють свою країну на Сході нашої держави. Вони – справжні воїни і ми низько схиляємо голови перед їхнім подвигом, дякуємо за те, що і сьогодні силою свого духу вони дають приклад патріотизму молодому поколінню.

Так, з нагоди річниці визволення Волинського краю від фашистських загарбників у Городищенській громаді хвилиною мовчання вшанували  славних героїв-визволителів, які віддали життя у боротьбі за Батьківщину, та поклали квіти до Обелісків Слави.

Вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим героям! Слава Україні!

День визволення Волині від нацистських загарбників.

21 липня 1944 року було звільнено Волинську область від нацистських загарбників. Ми глибоко шануємо усіх, хто виборював перемогу в жорстоких боях і самовіддано трудився в тилу. Доземний уклін славним визволителям Волині за те, що відвоювали нашу рідну землю, відстояли нашу історію, нашу країну і наше майбутнє. В нашій пам'яті назавжди залишиться їх безсмертний подвиг. В Городищенській громаді пам'ятають тих, хто визволяв волинський край від німецько-фашистських загарбників. Директор будинку культури Лариса Мороз та бібліотекар Галина Панасюк положили квіти до Обеліска Слави і вшанували хвилиною мовчання односельців, які загинули в роки війни. А головний спеціаліст гуманітарного віддділу Городищенської ОТГ Галина Бакош прочитала вірш Олександра Богачука "Пам'ять".

Опубліковано Бібліотека с. Городище Вівторок, 21 липня 2020 р.

Остаточною датою звільнення Волині від нацизму вважається 21 липня 1944 року. Війна спопелила понад 100 волинських сіл  і забрала 176 тисяч життів мирного населення.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Banerbpd 170x100
Facebook Pagelike Widget