1 червня – Міжнародний День захисту дітей

01.06.2021

1 червня у світі відзначають День захисту дітей – свято, яке збігається з Всесвітнім днем батьків. Обидва свята націлені на те, щоб нагадати про загальнолюдські цінності, захистити і затвердити ці пріоритети як основу міцної та здорової сім’ї.

У дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, тож і ми дорослі маємо робити все можливе, аби їх дитинство було щасливим, а  дитячі мрії стали дійсністю. Сьогодні й кожного наступного дня ми повинні всебічно підтримувати в кожній дитині її здібності, розвивати особистість – святий обов’язок кожного з нас.

Особливої уваги потребують діти, які залишилися без батьківської любові та піклування. Доля кожної такої дитини є болем та особливою турботою держави.

Щиро дякуємо кожній сім’ї, яка взяла на виховання дитину, кожному з прийомних батьків та батьків-опікунів, які подарували частинку свого серця та любові таким дітям, подарували їм родину та домівку.

Дорогі діти, ростіть здоровими, добрими, талановитими і радуйте нас своїми успіхами!

Шановні батьки! Бажаємо вам батьківської мудрості, впевненості у завтрашньому дні, наполегливої і натхненої праці на благо ваших дітей – дітей України!

Служба у справах дітей та сім’ї Городищенської сільської ради.

Читайте головні новини Городищенської громади також на нашій сторінці у Facebook Городищенська громада

Gorodishe2
Covid19b

АРХІВ НОВИН

Історія

Facebook Pagelike Widget